Kromě produkce dosavadního základního sortimentu stále experimentujeme a v našem repertoáru se neustále objevují nové a nové druhy tiskovin s originálním vzhledem, kde často spolu kombinujeme potištěný papír s kartonem, s pravou nebo umělou kůží či s kovem.

V následující části jsou uvedené ceny pouze informativní, protože konečná cena výrobku se zde odvíjí od konkrétního technického provedení, počtu stran, velikosti či nákladu apod. Přesnou kalkulaci ceny vámi požadovaného výrobku vám rádi provedeme, pokud nás kontaktujete.

Mezi naše další výrobky patří mimo jiné:


Posterbook - plakátová kniha

Posterbook je kniha o rozměrech 28 × 36 cm s přebalem, který spojuje několik listů z tvrdého papíru. Každý z těchto listů se dá poměrně snadno oddělit a použít jako samostatný plakát, případně může kniha zůstat neporušená. Jednotlivé listy – plakáty jsou tvořeny sérií unikátních fotografií zvířat, případně jiného vámi zvoleného tématu. Na zadní straně každého plakátu je zmenšená fotografie z přední strany a informační popisky k dané fotografii.

Posterbook je vhodný jak k reprezentaci, tak i jako zajímavý dárek.

Ceník >>


Bezdeskové leporelo

Toto leporelo je obdobou námi vydávaných kolibříků – malých leporel s knižním přebalem. Oproti kolibříkům však tato varianta nemá knižní desky, leporelo je uzavřeno v papírovém přebalu, na kterém je vytištěn název města, jeho logo nebo fotografie.

Bezdeskové leporelo tvoří celkem 24 fotografií, zachycujících města, hrady a zámky, zoologické zahrady apod. Samotné leporelo obsahuje 22 obrázků, další 2 obrázky jsou v připojeném papírovém přebalu. Možná je také varianta s dvojnásobným počtem obrázků (46+2=48). Formát jednotlivých obrázků je cca 2,5 × 3,5 cm. Do přebalu je vyražen zámek na zavírání a popisky k obrázkům na zadní straně jsou přeloženy do Aj a Nj.

Ceník >>


Samolepky

Jedná se o kruhové nebo obdélníkové samolepky s fotografiemi hradů a zámků, měst, zvířat nebo s použitím kreslených obrázků.

Samolepky stylizujeme do kruhového nebo čtverhranného tvaru. Mohou být vydávány u příležitosti různých výročí nebo historických slavností apod. Tisk na samolepkách je možný jak barevný, tak černobílý.

Galerie obrázků >>

Ceník >>


Kalendáříky a kalendáře

Kromě klasických kalendářů větších formátů nebo kalendářů z pohlednic je naší specializací výroba miniaturních kalendáříků o rozměrech pouze 2,8 × 4,5 cm! Tyto kalendáříky nemají kalendárium a tak zůstávají jenom obrázky s názvy měsíců, které se dají libovolně používat po několik let.

Galerie obrázků >>

Cena od 15,- Kč. Kompletní ceník >>


V průběhu předchozích několika let jsme vydali tři průvodce po památkových objektech, ke kterým postupně přidáváme další jazykové varianty.


Průvodce Zámek Hluboká nad Vltavou

Tento bohatě ilustrovaný průvodce má 44 stran. Uvnitř naleznete čtivou formou popsanou nejen historii zámku a jejích majitelů, ale také perličky ze života významných osobností, co všechno obnášel každodenní život na zámku nebo album zajímavostí z expozic.

Dosud jsme tohoto průvodce vydali v jazyce českém, anglickém, německém, ruském, francouzském, italském, španělském, maďarském, japonském a čínském.

Autor textu: Mgr. Mája Havlová
Foto: Petr Šebek
Ilustrace: Ing. Arch. Jaroslav Staněk

Cena 1 ks je 90,– Kč (včetně DPH)


Průvodce Hrad Rožmberk nad Vltavou

Průvodce po hradě Rožmberku vypadá, jako by byl tištěn na starobylém pergamenu. Můžete ho číst najednou v celém archu nebo ho mít složený do částí, které postupně navazují jedna ve druhou. V textu najdete údaje o historii hradu a jeho významných osobnostech – jako byla např. Perchta z Rožmberka neboli Bílá paní. Celý průvodce je bohatě vyplněn obrázky interiérů i jednotlivých exponátů, doplněný o příslušné popisky.

Dosud jsme tohoto průvodce vydali v jazyce českém, anglickém a německém.

Autor textu: Mgr. Mája Havlová
Foto: Petr Šebek

Cena 1 ks je 45,– Kč (včetně DPH)


Průvodce Hrad Rožmberk nad Vltavou

Průvodce historií i současností hradu Rožmberk, vytvořený ve stejném duchu, jako je průvodce zámkem Hluboká. Obsahuje velké množství barevných fotografií z interiérů i exteriérů hradu.

Dosud jsme tohoto průvodce vydali v jazyce českém, anglickém a německém.

Autor textu: Mgr. Mája Havlová
Foto: Petr Šebek
Ilustrace: Ing. Arch. Jaroslav Staněk

Cena 1 ks je 90,– Kč (včetně DPH)

Galerie obrázků >>

Galerie obrázků

V přehledu našeho rozšířeného sortimentu máte možnost kliknout na odkaz "Galerie obrázků". V tomto sloupci se po kliknutí zobrazí fotografie popisovaného výrobku.