Jsme vydavatelství, které se specializuje na na tisk propagačních, turistických a upomínkových obrázkových materiálů a tomu odpovídá i náš základní sortiment. U každého výrobku je odkaz, kterým lze "rozbalit" odpovídající kompletní ceník a odkaz na galerii obrázků, která se ukáže ve sloupci napravo.


Pokud byste měli zájem objednat si jakýkoliv z dále uvedených výrobků, následujte, prosím, standardní postup pro objednání výrobku a tvorbu zakázky. >>


Knížečka - kolibřík

Jedná se o malé knížečky, takzvané kolibříky, ve formátu cca 2,5 × 3,5 cm, které slouží zejména jako originální upomínkové předměty. Uvnitř je vloženo miniaturní leporelo s 24 nebo 48 obrázky. Na deskách kolibříka je zlatě vyražen ozdobný ornament (znak města či logo) a pod ním název knížky. Kolibříci mají desky potažené baladekem v různých barvách a na přední straně je přezka na zavírání. Kolibřík může být zavěšen na řemínku z kůže.

Postupným rozšiřováním sortimentu se knížečky stávají vyhledávanou sběratelskou záležitostí.

Kompletní seznam dosud vydaných kolibříků naleznete na této samostatné stránce (otevře se v novém okně).

Galerie obrázků >>

Cena od 58,- Kč. Kompletní ceník >>


Záložky

Záložky jsou naší novinkou. Mají podobu úzkého pruhu, na kterém je 7 fotografií (zvířat, přírody, měst či hradů) s jejich popiskami na zadní straně. Nahoře má každá záložka připevněn řemínek z kůže.

Galerie obrázků >>

Cena od 6,- Kč. Kompletní ceník >>


Leporela

Jedná se o klasické obrázkové leporelo, tvořené třinácti obrázky velikosti 7,5 × 10,5 cm, se stručnými popisky na zadní straně v češtině, angličtině a němčině.

Výraznou zajímavostí mezi nimi je leporelo Zoologické zahrady České republiky, na kterém jsou v 15 obrázcích zastoupeny všechny naše zoologické zahrady a na zadních stranách jsou uvedeny charakteristiky každé z nich.

Galerie obrázků >>

Cena od 12,- Kč. Kompletní ceník >>


Pohlednice

fotografické či kreslené

Naší specializací jsou kreslené vodácké a turistické pohlednice. Kromě pohlednic běžného formátu jsme také vydali velmi žádanou maxi pohlednici, která obrazově spojuje všechny zoologické zahrady v Čechách. Kromě toho ale děláme i klasické pohlednice měst celé ČR, pohlednice Šumavy, zoologických zahrad, souborné kolekce obcí atd.

Galerie obrázků >>

Cena od 3,- Kč. Kompletní ceník >>


Magnety

Magnety o rozměrech minimálně 8,5 × 6,5 cm mají na své přední straně barevnou nebo černobílou fotografii, která je graficky orámovaná a doplněná vhodným nápisem, označujícím dané místo.

Na zadní straně magnetu je po celé ploše magnetická folie.

Fotografem je Petr Šebek. Můžeme ale také zhotovit magnetky z vámi dodaných fotografií.

Galerie obrázků >>

Cena 1 ks magnetu je 25,– Kč (včetně DPH)

Aktuální katalog magnetů i dalších výrobků, které nabízíme, naleznete v naší fotogalerii na serveru Rajče (otevírá se na nové záložce).

Galerie obrázků

V přehledu výrobků máte možnost kliknout na odkaz "Galerie obrázků". V tomto sloupci se po kliknutí zobrazí fotografie popisovaného výrobku.